Koncert charytatywny „Najmłodsi z pomocą”

14 marca 2016r. odbył się  koncert charytatywny „Najmłodsi z pomocą” pod patronatem Burmistrza Miasta Sierpc pana Jarosława Perzyńskiego. Koncert  zorganizowano po raz kolejny, tym razem, by pomóc Adasiowi Lewandowskiemu, który ma wadę układu kostnego – nie rozwija się prawidłowo kość udowa prawej nóżki. Do udziału zostały zaproszone  wszystkie sierpeckie placówki. Naszą szkołę reprezentowały jak zwykle genialne cherleederki, talent wokalny zaprezentował Mateusz Kotecki, a taniec nowoczesny zespół „Brylanciki”. Tradycyjnie szkolny wolontariat przeprowadził zbiórkę pieniędzy dla młodszego kolegi i przekazaliśmy 350 zł na leczenie Adasia. Mamy nadzieję, że choć odrobinę przyczynimy się do poprawy zdrowia chłopca.