Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

Akcja charytatywna na rzecz  zwierząt

Wielu z nas kocha zwierzęta. Nawiązują kontakt ze zwierzęciem rozwijamy w sobie wrażliwość na innych, poczucie więzi z przyrodą oraz współodczuwanie. Niestety zwierzęta – nasi najlepsi przyjaciele, są często porzucane i trafiają do schroniska.

Szkolne koło LOP w dniach 22.10.- 10.11.2010r. przeprowadziło akcję charytatywną na rzecz zwierząt w schronisku. W sumie zebraliśmy około 120 kg. suchej karmy, 25 kg. karmy w puszkach, akcesoria typu szczotki, smycze, zabawki oraz 210zł, za które kupiliśmy miski metalowe, antypoślizgowe.

6 grudnia 2010r. przekazaliśmy zebrane dary w postaci mikołajkowego prezentu Schronisku dla bezdomnych zwierząt Płockiej Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

W działaniach na rzecz zwierząt szczególną aktywnością wykazały się dwie uczennice z kl. V b. Marlena Dobrzeniecka i Martyna Krydzińska wspólnie zebrały prawie 50 kg. suchej karmy.

Organizatorki:

Magdalena Gajda