Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

AKCJA "ZIMA 2012"

W ramach akcji „Zima w Mieście 2012” w dniu 18.01.2012 r. zorganizowaliśmy w naszej szkole wypoczynek zimowy w formie wycieczki do Aquaparku w Pluskach pod Olsztynem dla 92 dzieci (ze względów zdrowotnych nie uczestniczyło w wyjeździe 5 osób).

87 uczestników – 45 chłopców i 42 dziewczynki z klas II – VI w bezpieczny i ciekawy sposób spędziło część ferii zimowych. Uczestnicy wyjazdu nie sprawiali kłopotów  wychowawczych, postępowali zgodnie z regulaminem, właściwie odnosili się do innych dzieci i opiekunów. Wrócili zadowoleni i przeświadczeni, że warto poznawać nowe miejsca i aktywnie odpoczywać.

Oprócz tego wyjazdu odbywały się również zajęcia dla chętnych uczniów w szkole:

W poniedziałek 16.01.2012r. dla klas IV-VI zajęcia doskonalące kompetencje polonistyczne, zajęcia biblijne i sportowe, a dla klas I-III sportowe i plastyczne,  dwie grupy przedszkolne skorzystały z gościnności i oferty pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej, gdzie uczestniczyły w zabawach i konkursach.
  We wtorek 17.01.2012r. dla klas IV-VI odbywały się zajęcia matematyczne, sportowe, przyrodnicze i biblijne, a dla przedszkolaków zajęcia rekreacyjno-sportowe.
   W czwartek i piątek (19 i 20 stycznia) odbyły się w naszej sali gimnastycznej zajęcia sportowe dla uczniów klas IV-VI, w tym przygotowujące do zaplanowanego  na 26 01. 2012r. Indywidualnego Feryjnego Turnieju Badmintona, organizowanego przy współpracy z Ogniskiem TKKF „Kubuś”.

Wypoczynek zimowy w szkole należy zaliczyć do  udanej formy spędzania wolnego czasu podczas ferii.