Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

Andrzejki klasowe

Jak co roku w sali 214 odbyły się andrzejki, tym razem dla klasy 1c. W przeddzień udekorowaliśmy klasę czarnymi nietoperzem i kotami. Dzieci z niecierpliwością czekały na wróżby i poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Andrzejki dostarczyły dzieciom mnóstwo wspaniałej zabawy, którą potraktowały z humorem i przymrużeniem oka.