Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

Jan Paweł II – Świadek wiary

23 października 2012 roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego z okazji Dnia Papieskiego przygotowano apel o Błogosławionym Janie Pawle II. Uczniowie z kl. VD i 3 uczennice z kl. VA przedstawili program pod kierunkiem siostry katechetki – Patrycji Krupy wspomaganej przez nauczyciela muzyki – Pana Artura Tyndorfa. W programie pokazano życie i przypomniano nauczanie Papieża – Polaka.
   Uczniowie „Trójki mieli okazję raz jeszcze zachwycić się mądrością, pięknem i radością Jego życia i Pontyfikatu. Poczuli, czym jest duma wynikająca z tego, że Karol Wojtyła jest „stąd”, z Wadowic, z Polski. Miejmy nadzieję, że nasi wychowankowie nie tylko z zaciekawieniem wysłuchali słów o naszym Rodaku, ale również będą kierować się Jego nauczaniem w codziennym życiu.