Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

Zima

13 stycznia uczniowie klasy II c wystąpili dla swoich kolegów i koleżanek z klas 1- 3 z przedstawieniem o pięknej, a zarazem mroźnej porze roku. Zima – bo o niej była mowa w inscenizacji przybyła do dzieci trzymając w ręku lodowe sople, sypała białym śniegiem i zachęcała uczniów do uprawiania sportów zimowych. Dzwonki sań zachęcały wszystkich do kuligu, a wesołe piosenki zapraszały do zimowej poleczki, którą dzieci tańczyły ze śniegowym bałwankiem i Panią Zimą.

Mali aktorzy w swoich wierszach nie zapomnieli o dokarmianiu ptaków, a także omówili kilka zasad bezpieczeństwa na zbliżające się ferie zimowe.

Przedstawieniu towarzyszyły ciekawe stroje i piękna zimowa dekoracja.

wych. Ewa Chyżyńska