Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 275 26 44

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Sześciolatek w szkole

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:
1024x76  8

Bal Jesienny

W czwartek 30.10.2014 r. w naszym oddziale przedszkolnym odbył się Bal Jesienny. Dzieci tego dnia przyszły ubrane w kolorach jesieni, w koronach z kolorowych jesiennych liści, w jarzębinowych koralach, a to specjalnie na powitanie wyjątkowego gościa - Pani Jesieni. Wszystkie grupy dla Pani Jesieni zaprezentowały na uroczystości piękne występy: wiersze, piosenki jesienne. Natomiast Pani Jesień dla dzieci przygotowała również moc atrakcji. Przedszkolaki z naszym gościem bawiły się w rytmie znanych przebojów. Z dziećmi bawiły się także dziewczynki z wolontariatu „Szansa na życie”.
       Pani Jesień zadbała, by dla wszystkich znalazło się na Balu coś ciekawego, a więc była także gimnastyka umysłu, a w jej ramach dzieci rozwiązywały  quiz o tematyce jesiennej, podczas którego utrwalały zdobyte wiadomości. Były również zagadki na rozpoznanie darów jesieni, warzyw i owoców jesiennych w różnorodnej formie - smakowej, dotykowej. Na zakończenie Balu Pani Jesień zaprosiła dzieci do pożegnalnego tańca oraz na słodki poczęstunek.