Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 275 26 44

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Sześciolatek w szkole

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:
1024x76  8

Ferie
w Szkole Podstawowej nr 3 w Sierpcu
 w dniach 19 – 23 stycznia 2015r.

Jak co roku „Trójka” przygotowała bogatą i urozmaiconą ofertę zajęć dla uczniów w czasie ferii zimowych.
          Uwzględniono w niej zainteresowania i potrzeby dzieci od kl. „0” do VI. Przez cały tydzień prowadzono bardzo ciekawe zajęcia, wśród których znalazły się: sportowe, kulinarne, plastyczne, muzyczne, teatralne i inne.
Z takiej oferty skorzystało wielu uczniów. Dzieci przebywały w szkole od 9:00 do 14:00 i były bardzo zadowolone. Chętnie uczestniczyły w zajęciach.
Duża grupa szóstoklasistów skorzystała z zajęć przygotowujących do sprawdzianu w klasie VI. Uczniowie doskonalili swoje umiejętności polonistyczne, matematyczne, a także z języka angielskiego.
 W czwartek 22 stycznia odbyła się także bardzo interesująca prelekcja na temat bezpieczeństwa w czasie ferii oraz zdrowego stylu życia, którą poprowadzili  funkcjonariusze z Policji w Sierpcu - pp. Krzysztof Kosiorek i Marek Biegański, przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej - p. Wojciech Witkowski oraz p. Teresa Malinowska z Sanepidu.
W czasie ferii dzieci z kl. I-III uczestniczyły w atrakcyjnej wycieczce do Torunia.
          Jesteśmy przekonani, że tegoroczne ferie spędzone w szkole były udane i ciekawe, o czym świadczy wysoka frekwencja dzieci.