Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

„Honorowe krwiodawstwo w oczach dziecka”

22 listopada  2013 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu miała miejsce uroczystość związana z „Dniami Honorowego Krwiodawstwa”, które w tym roku odbyły się pod hasłem „Otwórzcie serca”. W trakcie spotkania podsumowano także XV edycję konkursu plastycznego „Honorowe krwiodawstwo w oczach dziecka”.
     Galę konkursu uświetnił Burmistrz Miasta Sierpc p. Marek Kośmider oraz szereg zaproszonych gości i honorowych dawców krwi.
       Nasi uczniowie, jak co roku, nie zawiedli i zdobyli dwa czołowe miejsca. Oto ich wyniki:

• I miejsce w kategorii uczniów klas IV-VI zdobył Jakub Kuźniewski uczeń klasy VIa
  • III miejsce w tej samej kategorii zdobył Dominik Paciuszkiewicz uczeń klasy Vd
  • wyróżnieni zostali - Patryk Domagała uczeń klasy VIa, Jakub Tomaszewski uczeń klasy IVa

Uczniowie przybyli na uroczystość pod opieką p. Ewy Tomaszewskiej opiekunki SK PCK, aby odebrać pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.
      Jesteśmy dumni, ponieważ  nasi uczniowie nie tylko angażują się w pracę Szkolnego Koła PCK, ale także spełniają się jako artyści w tego typu konkursach plastycznych.