Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 275 26 44

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Sześciolatek w szkole

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:
1024x76  8

III Koncert charytatywny "Najmłodsi z pomocą - dla Paulinki"

Dnia 8 kwietnia 2015 r. grupy zerowe ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu, dzieci z terenu miasta Sierpc oraz gminy Mochowo przybyły licznie do Centrum Kultury i Sztuki, aby wziąć udział w III Koncercie charytatywnym "Najmłodsi z pomocą - dla Paulinki". Przedszkolaki z grupy 0b przenieśli widzów w świat bajek. Dziewczynki z grupy Ob i Oc zaprezentowały swój talent wokalny. Szkolny Klub Wolontariatu działający w naszej szkole  zebrał pieniądze w kwocie 305 zł oraz maskotki, które  zostały przekazane podczas koncertu charytatywnego dla Paulinki. Uczestnicy koncertu oraz ich opiekunowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, słodkie upominki i maskotki. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że warto pomagać.