Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

Sprawozdanie z konkursu plastycznego

pt. „Obrazek do wiersza ks. Jana Twardowskiego”

Nie tylko słowem, ale i pędzlem można uczcić pamięć o wybitnym człowieku, jakim był nasz patron ks. Jan Twardowski. „ Każdy człowiek jest na swój sposób artystą”. W każdym dziecku bowiem tkwią możliwości twórcze. Taki cel przyświecał organizatorom szkolnego konkursu plastycznego pt. „ Obrazek do wiersza ks. Jana Twardowskiego”. Celem konkursu było również propagowanie sylwetki ks. Jana oraz wartości jakie wyznawał, a także rozwijanie zainteresowań poezją i zamiłowań plastycznych . Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach: klasy I-III i klasy IV - VI. Ogółem w konkursie wzięło udział  54 uczniów naszej szkoły. Powstały prawdziwe dzieła. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe i oryginalne. Komisja konkursowa w składzie: przewodnicząca p.dyr. B.Woźnicka  oraz członkowie: p. E. Gożuk i p. A. Kazimierowska dokonała oceny prac dzieci i przyznała następujące miejsca:

W kategorii klas I-III:

1 miejsce - Martyna Strześniewska  kl. II b

2 miejsce - Jakub Dołasiński  kl. II c

3 miejsce - Oliwia Ostrowska kl. II b i Michał Opolski kl. II c

Wyróżnienie: Dominika Krzemińska kl. III c, Nadia Gajdkowska  kl. III d, Aleksandra Kowalska  kl. I c

W kategorii klas IV - VI:

1 miejsce -  Michał Krawczyński kl. IV c

2 miejsce - Lidia Lewandowska kl. V b