Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

„Ewangelista Marek i Jego Ewangelia"

W dniu 7 marca 2012 r. w Niepublicznym Gimnazjum Katolickim
w Sikorzu odbył się finał XVIII Diecezjalnego Konkursu Biblijnego „Ewangelista Marek i Jego Ewangelia" dla uczniów klas IV -VI Szkół Podstawowych z 26 dekanatów diecezji płockiej.

Z dekanatu sierpeckiego wzięło udział 2 uczniów: Jakub Różański, uczeń klasy IV d ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu, parafia Fara i Kinga Pokorska, uczennica klasy V d ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. J. Twardowskiego w Sierpcu, parafia Fara. Uczniowie ci wraz z 46 innymi pisali najpierw test składający się z 40 pytań (max 58 punktów do zdobycia). Test ten wyłonił 5 najlepszych, którzy przeszli do części ustnej konkursu.

Nasz uczeń Jakub Różański, jeden z młodszych zdobył 48 punktów. Przygotowywała go s. Patrycja Krupa. Gratulujemy.

Kinga Pokorska zdobyła 54 punkty i tym samym zakwalifikowała się do etapu ustnego, w którym zajęła III m. Otrzymała nagrodę rzeczową, książkę i dyplom uczestnictwa. Kingę Pokorską przygotowywała p. Aldona Tłusty.

Gratulujemy.