Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

I Powiatowy Konkurs Plastyczny
pt. „Kontynenty – Afryka”

W dniu 21 maja 2013 r. odbył się w OPP konkurs plastyczny pt "Kontynenty - Afryka", który miał za zadanie przybliżyć dzieciom przyrodę i mieszkańców Czarnego Lądu. Prace powstawały w pięcioosobowych zespołach. Naszą szkołę w kategorii kl. I - III reprezentowały dwa zespoły:
z kl. I a - Weronika Michalska, Wiktoria Michalska, Wiktoria Stołowska, Bartek Włoczewski i Kamil Okraszewski i
z kl. I b - Zofia Ptaszyńska, Kinga Skowrońska, Oliwia Meler, Jakub Korzyniewski, Olaf Wiśniewski.

Natomiast
w kategorii klas IV -  VI zespół w składzie: Klaudia Wiśniewska kl. IVa, Kinga Górniak kl. Vd, Paulina Bukowska kl. Vd,  oraz Nadia Gajdkowska kl. IV d, Natalia Dołkowska kl. IVa pod kierunkiem p. Barbary Woźnickiej

Uczniowie mieli 90 minut na stworzenie rysunku przedstawiającego Afrykę. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w dniu 21 maja 2013r.  Spośród 10 zespołów biorących udział w tej kategorii zespół z kl. I b zajął II miejsce, a zespół z kl. I a wyróżnienie, natomiast zespół w kategorii kl. IV-VI  zajął II miejsce. Uczniowie otrzymali dyplomy, nagrody oraz  puchar dla szkoły.