Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

Konkurs plastyczny "Co jesień robi w lesie?"

To już kolejna edycja szkolnego konkursu plastycznego organizowanego w naszej szkole przez kółko plastyczne "W krainie plastyki". W tym roku tematem konkursu był jesienny las. Ta piękna i kolorowa pora roku ubiera las w mnóstwo barw i sprawia, że wygląda przepięknie. Jak co roku konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem,  wzięło w nim  udział aż 60 dzieci z klas I-III. W swoich pracach dzieci wykorzystywały różne techniki, nawet naturalne materiały przyrodnicze. Mali artyści tworzyli swoje dzieła w trzech salach, a w powietrzu unosił się zapach lasu. Powstały tak piękne prace, że komisja miała bardzo duży problem z wyborem laureatów. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na najbliższym apelu.

Opiekun  koła plastycznego
                                                                           A. Kazimierowska