Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

Rozdanie nagród w konkursie PCK
"Honorowe krwiodawstwo w oczach dziecka"2012

W dniu 27.11.2012 roku w Centrum Kultury i Sztuki miało miejsce uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu  „Honorowe krwiodawstwo w oczach dziecka”. Konkurs jest  organizowany  przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Sierpcu. Spotkanie  było związane z obchodami Dni Honorowego Krwiodawstwa. Najbardziej aktywni dawcy krwi otrzymali odznaki i dyplomy, jako podziękowanie za swój niezwykły i cenny dar jakim jest krew. Na tej samej uroczystości miało miejsce roztrzygnięcie XIV edycji konkursu plastycznego. Naszą sierpecką "Trójkę" reprezentowali p. Ewa Tomaszewska opiekun Szkolnego Koła PCK, p. Małgorzata Sajewska - wychowawca z klas młodszych, oraz wyróżnieni uczniowie. Nagrodzeni na uroczystej gali odebrali dyplomy i drobne upominki.

Nasi uczniowie zdobyli trzy wyróżnienia., w kategorii klas młodszych:

• Oliwia Ostrowska,

• Olaf Wiśniewski,

oraz w kategorii klas starszych:

• Hubert Nastachowski

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym, ponieważ konkurencja była bardzo duża. Na konkurs wpłynęło 120 prac plastycznych. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku także będziemy w ścisłej czołówce.