Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

„Odkrywamy talenty”

18 i 19 lutego 2013 roku zajęcia w "Trójce" miały nieco odmienny przebieg. W tych dniach w murach naszej placówki odbył się szkolny konkurs "Odkrywamy talenty". Już po raz piąty umożliwiliśmy uczniom prezentację ich uzdolnień szerszej publiczności. Tego rodzaju imprezy to doskonała okazja, by rozwijać zdolności muzyczne, wokalne, aktorskie, taneczne, sportowe i sprawnościowe dzieci i młodzieży. Występy młodych artystów spotkały się z żywiołowym przyjęciem licznie zgromadzonej publiczności. Rodzice, rówieśnicy i nauczyciele gorąco oklaskiwali i dopingowali uczestników konkursu. W tym roku dominowały popisy taneczne i wokalne. Widzowie oczekiwali też występów szkolnych kabaretów i się nie zawiedli. Jury miało niełatwe zadanie, tym bardziej, iż grono wykonawców było niezwykle liczne i zaprezentowało występy na wysokim poziomie.

W tym roku w kategorii klas 0 zwyciężyli :

I miejsce - Magdalena Domagała - 0 "a"
I miejsce - Martyna Kluczewska i Magdalena Domagała - 0 "a"
II miejsce - Damian Rokitkowski - 0"b"
III miejsce - Ewa Gajdkowska - 0"a"

Wśród uczniów klas I-III triumfowali:

I miejsce - Marta Włoczewska, Aleksandra Kowalska, Patrycja Rama, Dominika Broniszewska, Amelia Kossowska, Dagmara Żendarska, Nadia Chochlińska, - II "c"

I miejsce - Szymon Kamiński - I "c"

II miejsce - Kinga Skowrońska, Zofia Ptaszyńska, Jakub Korzyniewski, Maciej Matuszewski - I "b"

II miejsce - Aleksandra Danielewicz, Kinga Wasilewska, Anna Wierzbicka, Dorota Parzych, Oliwia Zakrzewska, Kinga Sadowska, Natalia Kluczyńska - II "a"

III miejsce - Karolina Dołkowska, Aleksandra Gębska, Gabriela Długokęcka, Zuzanna Piasecka, Amelia Mróz, Anna Cyl, Maja Bartkowska, Wiktoria Gąsiorowska - II "b"

III miejsce - Laura Szewczyk - III "c"

otrzymały:

Barbara Brudnicka - III "a"
Oliwia Meler - I "b"

Wśród uczniów klas IV - VI najlepszymi okazali się:

I miejsce - Malwina Mikołajczuk - IV "c"
I miejsce - Małgorzata Wojtas - V "a"
I miejsce - Julia Żmijewska - V "a"

II miejsce - Julia Jankowska - IV "a"
II miejsce - Wiktoria Szczygielska - IV "c"
II miejsce - Klaudia Chrzanowska - IV "d"
II miejsce - Aleksandra Smykowska - IV "d"
II miejsce - Oliwer Gajda - VI "b"
II miejsce - Filip Zalewski - VI "b"
II miejsce - Bartosz Wiśniewski - VI "b"
II miejsce - Kacper Koszalski  - VI " b"

III miejsce - Julia Rokitowska - V "d"
III miejsce - Kinga Kurzyńska - VI "c", Karolina Dwórznik - VI "c"

Wyróżnieniami zostali uhonorowani:

Karolina Łukasiak - IV "a"
Mateusz Mazurowski - IV "c"

Patryk Gabrychowicz, Kacper Szmejkowski, Sławomir Kwiatkowski - V "b"

Patrycja Aniśkiewicz, Sylwia Przybyszewska, Klaudia Gawroń, Dawid Kępiński - IV "c"

W czasie tych dwóch spotkań podziwialiśmy zwycięzców poprzednich edycji szkolnego show, jednocześnie odkryliśmy nowe talenty które z pewnością uatrakcyjnią niejedną szkolną uroczystość. Mamy nadzieję, że tego typu spotkania pomogą dzieciom pokonać nieśmiałość, uwierzyć we własne siły i rozwinąć różnorodne uzdolnienia.