Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 275 26 44

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Sześciolatek w szkole

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:
1024x76  8

Mikołajki w „Trójce”

Szkolne mikołajki stały się już tradycją naszej szkoły. Nie byłoby ich, gdyby nie nasza Pani Dyrektor – Grażyna Krawczyńska, która od kilku lat obdarowuje wszystkie dzieci i dorosłych w „Trójce” słodkimi upominkami. Tak było również 5 grudnia 2014r.
            Święty Mikołaj w towarzystwie sympatycznych śnieżynek odwiedzał dzieciaki od kl. „0” do VI i wręczał wszystkim drobne, słodkie prezenciki.
            W celu umilenia tego dnia członkowie koła teatralno – recytatorskiego „Figielek” śpiewali świąteczne piosenki. Dzieciaki były zachwycone! Nasi nauczyciele i pracownicy szkoły również otrzymali słodycze, o ile byli grzeczni!
           Wiemy, że wszyscy uwielbiają Mikołaja i prezenty, dlatego szkolne mikołajki co roku sprawiają wszystkim dużo radości.

„Zbliżają się święta,

ubrane choinki

i wszyscy czekają na swe upominki.

Mikołaj się spieszy,

zadanie swe zna,