Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

OŚWIATOWA UROCZYSTOŚĆ W CENTRUM KULTURY i SZTUKI

30 sierpnia 2013r., podczas uroczystości zorganizowanej w kameralnej sali teatralnej Centrum Kultury i Sztuki, dziesięć nauczycielek z placówek oświatowych prowadzonych przez Miasto Sierpc otrzymało z rąk Zastępcy Burmistrza - Zbigniewa Leszczyńskiego  akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Zanim to nastąpiło panie: Marta Duda – nauczyciel języka angielskiego w Gimnazjum Miejskim im. Mikołaja Kopernika, Ewa Doliwa oraz Anna Ostrowska – nauczycielki języka angielskiego w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Armii Krajowej, Elżbieta Kamińska i Elżbieta Szczepańska  – nauczycielki języka angielskiego w Szkole Podstawowej Nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego, Beata Gąsewicz – nauczyciel wychowania przedszkolnego Miejskiego Przedszkola Nr 1 Słoneczna Jedyneczka, Elwira Marcinkowska – Osmólska – nauczyciel – wychowawca świetlicy szkolnej w Gimnazjum Miejskim, a także Ewelina Kośmider – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, Joanna Gąsiorowska – nauczyciel plastyki i techniki oraz Agnieszka Malanowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej (Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Armii Krajowej) zdały odpowiednio 21 i 22 sierpnia br. egzamin przed komisją powołaną przez Burmistrza, a następnie złożyły w obecności Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej - Kazimierza Czermińskiego,  Zastępcy Burmistrza – Zbigniewa Leszczyńskiego, Przewodniczącego Komisji Społecznej – Zdzisława Dumowskiego, Skarbnika Miejskiego – Katarzyny Joniak, Sekretarza Miejskiego – Barbary Wojciechowskiej – Dobies, dyrektorów placówek oświatowych, przedstawicieli organizacji związkowych, opiekunów stażu oraz pracowników Wydziału Oświaty, Kultury i Zdrowia uroczyste ślubowanie.

W drugiej części uroczystości Zastępca Burmistrza dokonał wręczenia aktu powierzenia stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego pani Grażynie Krawczyńskiej oraz  dyrektora Pracowni Dokumentacji Dziejów Miasta Sierpc panu Tomaszowi Krukowskiemu, którzy wygrali  konkursy na przedmiotowe stanowiska. Całość została zilustrowana muzycznie przez Nikodema Jaworskiego (podopiecznego Grzegorza Domańskiego) – ucznia Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Sierpcu, który w sposób niezwykle kunsztowny i sugestywny zaprezentował akordeonowe wersje utworów „Wesołe Caballero” i „Oczy czarne” Pietro Frosiniego, a także kompozycji „Novaletta” autorstwa Aleksandra Korobiejnikowa.

Źródło: www.sierpc.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=877:oswiatowa-uroczystosc-w-centrum-kultury-i-sztuki&catid=6:aktualnoci&Itemid=78