Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

„Maluchy na dobre zadomowiły się w Trójce”

To już drugi rok istnienia oddziału przedszkolnego w naszej szkole. 5 i 6-latki rozpoczęły roczne przygotowanie do szkoły i z wielką ochotą uczęszczają na zajęcia. Wesoło bawią się i uczą w swojej sali wyposażonej w nowe, kolorowe mebelki przystosowane dla małych dzieci. W dwóch oddziałach: „0”A i „0”B pracują dwie doświadczone nauczycielki: p. A. Kazimierowska i p. A. Żuławnik. W ramach zajęć z wychowania przedszkolnego pedagodzy rozwijają wiedzę i umiejętności dzieci, uwzględniając ich potrzeby rozwojowe. Pierwszy miesiąc pobytu w szkole upłynął naszym milusińskim na poznaniu budynku  szkoły, pracowników oraz nowych kolegów i koleżanek. Najbardziej przypadły im do gustu zabawy na świeżym powietrzu i nasz niedawno otwarty plac zabaw.

Życzymy naszym przedszkolakom, aby ten rok w „zerówce” był dla nich wspaniałą i niezapomnianą przygodą.

Oddział przedszkolny „0”A wraz z wychowawczynią - p. Anną Kazimierowską

Oddział przedszkolny „0”B wraz z wychowawczynią - p. Anną Żuławnik