Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 275 26 44

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Sześciolatek w szkole

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:
1024x76  8

Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 23 października 2014 roku odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych.
           Starsi koledzy poddali pierwszaków kilku próbom, by sprawdzić, czy nadają się już na uczniów. Dzieci pięknie śpiewały i recytowały oraz pochwaliły się znajomością barw narodowych, obowiązków ucznia  i zasad właściwego zachowania. Wzorowo wypełniły wszystkie zadania i potwierdziły, że są świetnie przygotowane do rozpoczęcia szkolnej nauki. Następnie, w obecności rodziców i zaproszonych gości, odbyło się uroczyste ślubowanie. Uczniowie przyrzekli być dobrymi Polakami i kolegami, kochać Ojczyznę, pilnie uczyć się oraz dbać o dobre imię klasy i szkoły. W dalszej części spotkania pani dyrektor Grażyna Krawczyńska dokonała pasowania 91 dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu.
            Na zakończenie uroczystości każdy uczeń otrzymał legitymację szkolną oraz drobne upominki.

Wychowawcy klas pierwszych