Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

''Trąbki świątecznej poczty"

,,Mikołajki ,Mikołajki -święto dzieci, pięknie bucik w Mikołajki blaskiem świeci ..."

Przedstawiciele SU i towarzyszący im Mikołaj obdarowali 6 grudnia wszystkie grzeczne dzieci i nauczycieli słodkimi upominkami.

W radosnym i już świątecznym nastroju, z wesołą piosenką dzieci wchodziły do klas i rozdawały upominki. To tradycja szkoły od wielu lat. Podobnie uczniowie składają życzenia bożonarodzeniowe. Co roku, również i w tym roku przygotowano jednoaktówkę teatralną ,,Trąbki świątecznej poczty", która w sposób symboliczny oddaje nastrój Bożego Narodzenia, przyjemne zamieszanie, prezenty i radość.

Z życzeniami świąteczno - noworocznymi dzieci odwiedziły też przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 3 oraz młodzież z ,,Leonium"

Na najpiękniejsze święta Bożego Narodzenia życzymy wszystkim dużo radości, spełnienia marzeń, bliskości ludzi, miłości oraz wszelkiej pomyślności.

Niech z pierwszą Gwiazdką rozbłyśnie czar Bożego Narodzenia.

Wszystkim po prostu wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku.