Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

Wycieczka do Płocka

25 listopada 2013r. w nagrodę dla członków Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody odbyła się wycieczka do Ogrodu Zoologicznego w Płocku. Pod hasłem „Myśl globalnie – działaj lokalnie” cała społeczność szkolna w roku szkolnym 2012/13 prowadziła selektywną zbiórkę surowców wtórnych. Ze sprzedaży surowców  pozyskaliśmy pieniądze na wspaniały cel,  jakim jest Adopcja Serca – czyli pomoc dzieciom z innego kontynentu.
           45 nagrodzonych uczniów  IX edycji międzyklasowego konkursu „Na najaktywniejszych uczniów podczas prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów w Szkole Podstawowej  nr 3 w Sierpcu im. ks. Jana Twardowskiego” z klas I -VI pojechało do Ogrodu Zoologicznego w Płocku. Zaproszenie otrzymaliśmy od  pana Aleksandra Niwelińskiego -  dyrektora płockiego ZOO, który jest również prezesem  Okręgu Ligi Ochrony Przyrody.
           Pozyskaliśmy   sponsora, który zapewnił nam dojazd do Ogrodu Zoologicznego w Płocku.