Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

Magiczna wycieczka klas III

W dniach 8 - 10 maja dzieci z klasy III a i III b wzięły udział w ciekawej wycieczce do Wojciechowa. Zobaczyły jedyne w Polsce Muzeum Kowalstwa oraz kuźnię pana Romana, w której obejrzały magiczny pokaz kowalskiego kunsztu. Następnie z panią Kowalową piekły bułeczki w pięknej scenerii gospodarstwa agroturystycznego. Atrakcją było również zwiedzanie Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, a w nim ekspozycję 60 samolotów i śmigłowców oraz Muzeum Nietypowych Rowerów, gdzie poczuć się można jak w starym kinie. Ale prawdziwa magia to Park Edukacji i Rozrywki - miejsce które kryje niejedną tajemnicę, np: Latająca Chata unosząca się w powietrzu przez balony, Studnia Nieskończoności, lewitujący kran, z którego leci woda, chociaż nie jest on nigdzie podłączony i wiele innych niesamowitych rzeczy... Po wizycie w tym miejscu, już nic nie jest tak oczywiste jak dotąd.

opiekunowie:
                            Bogumiła Rzeszotarska