„Dzieci lubią misie,
misie lubią dzieci.”

Już po raz trzeci – 25 listopada odbyło się w bibliotece szkolnej spotkanie uczniów klas 0a i0b z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia. Celem spotkania było zapoznanie uczestników z wyglądem i warunkami życia niedźwiedzi oraz przedstawienie sylwetek misiów-bohaterów literackich i filmowych: Kubusia Puchatka, misia Uszatka, Coralgola i misia Yogi. Imprezę przygotowały i poprowadziły uczennice z klasy IVd i Vc.

Przygotowały gazetkę, wystawkę książek o misiach i niedźwiedziach oraz zapoznały młodszych kolegów z historią maskotki, która w tym roku obchodzi 113 rocznicę powstania. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały fragmentu książki Cz. Janczarskiego „Miś Uszatek i przyjaciele” oraz obejrzały film o Coralgolu. Największą atrakcją spotkania były konkursy, pląsy i „misiowe tańce”. Maluchy wykazały się talentem plastycznym malując portret misia, a pląs „Miś brązowy i miś biały będą z nami tańcowały”stał się przebojem. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał kolorowankę tematyczną oraz tradycyjne „małe conieco” czyli słodki poczęstunek.

Review the Club Rules

Miami: RB Knowshon Moreno is still working his way back from a knee injury, so Lamar Miller got the start Friday night at Atlanta and ran for 11 yards on four carries and caught two passes for eight yards.prada handbag
, Pirie, F.prada wallet
stymied; that it’s difficult for them to have a social life, date, or go out at night.black timberland boots