Mikołaj wędruje po świecie…

Mikołajki w ,,Trójce”

7 grudnia naszą szkołę odwiedził Mikołaj wraz z uroczymi śnieżynkami. Wszystkie dzieci, nauczyciele i pracownicy otrzymali słodkie upominki.

Dziewczęta z koła teatralno-recytatorskiego ,,Figielek” wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, śpiewają przepiękne piosenki o Mikołaju i wymarzonych prezentach, na które wszyscy czekamy:

,,Mikołajki, mikołajki,

święto dzieci,

każdy bucik w mikołajki

blaskiem świeci,

każdy czyści, poleruje,

na prezenty go szykuje…”

Po raz kolejny zagrały w ,,Trójce” ,,Trąbki świątecznej poczty”

Przedstawiciele społeczności szkolnej ,,Trójki” przygotowali jednoaktówkę teatralną dotyczącą świąt.

16 grudnia uczniowie zaprezentowali swój program w Urzędzie Miejskim podczas spotkania opłatkowego.

Oprócz krótkiego programu artystycznego dzieci zaśpiewały dwie przepiękne piosenki, które wprowadziły wszystkich w ten cudowny, magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Grupie ,,Figielek” towarzyszył Mikołaj, który obdarował zebranych wspaniałymi upominkami – świeczkami ręcznie ozdobionymi przez nasze utalentowane koleżanki – panią Martę Gajdkowską i panią Elę Gożuk.

Nawet dorośli mogli się przekonać, że

,,Mikołaj nigdy nie zawodzi

i zawsze przybywa na czas…”

Uczniowie ,,Trójki” zostali bardzo ciepło przyjęci w Urzędzie Miejskim i również otrzymali mnóstwo słodyczy, za co bardzo dziękujemy!

Z naszym programem świątecznym odwiedziliśmy również przedszkola, w których również nasza wizyta spotkała się z bardzo miłym przyjęciem.

Wszyscy czujemy już magię zbliżających się najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia.

Wszystkim życzymy dużo radości, spokoju i spełnienia najskrytszych marzeń, cudownych Świąt i wielu trafionych prezentów!

Powel, Jessica Hewton strike a pose after the JThere is also a shortage of food,” he said.michael kors handbags outlet

Eight of Brathwaite’s 11 boundaries whistled away through the area from point round to third man and he was equal to England’s attempts to have him caught at short leg, as in the second innings in Antigua.prada glasses
Time to switch the channel.borse prada
But the inspiring dancer’s contemporary piece earned her a spot in the competition.mulberry handbags uk