Podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego „Wiara, nadzieja i miłość…. dla mnie najważniejsza jest…”

27 listopada 2015r. w Centrum Kultury i Sztuki podczas uroczystej gali Jubileuszu 40 lecia Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego „Wiara, nadzieja i miłość…. dla mnie najważniejsza jest…”

Uczennica naszej szkoły Oliwia Ostrowska z klasy VIb została laureatką I miejsca. Otrzymała piękną nagrodę rzeczową i nagrodę specjalną w postaci wycieczki do Warszawy ze zwiedzaniem Instytutu Jana Pawła II.

3 grudnia 2015r. w Ognisku Pracy Pozaszkolnej dokonano dalszego podsumowania konkursu gdzie wręczono nagrody pozostałym uczestnikom.

Laureatką II miejsca została – Aleksandra Kowalska z klasy Vc, a laureatką III miejsca jest Julia Polowiec z klasy VIb, wyróżnienie otrzymała Weronika Michalska z klasy IVa

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!