Szkolenie online dla rodziców uczniów klas VII – VIII

Szanowni Rodzice

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów klas VII-VIII na szkolenie online w dniu 13 maja 2021 roku od godz. 19:00.

Temat szkolenia:  Jak radzić sobie z trudnymi emocjami i zachowaniami u dzieci w czasie zdalnego nauczania i po powrocie do szkoły? Uzależnienia u młodzieży (od telefonu, Internetu, substancji psychoaktywnych).  Na co być uważnym, jak rozmawiać z dzieckiem?  Gdzie szukać specjalistycznej pomocy?

Oto link do szkolenia dla rodziców:

Ważne informacje:
1. Link będzie aktywny kilka minut przed 19.00.

2. Do połączeń używamy aplikacji ZOOM, do którego podano link powyżej.

3. Mogą Państwo użyć bezpośrednio tego linku w wersji webowej na komputerze lub ściągnąć aplikację na dowolne urządzenie, z którego  Państwo będziecie się łączyć.

4. Po zalogowaniu ważne jest, żeby kliknąć aby program mógł użyć Państwa urządzenia do połączenia.

5. Prosimy o to, by w czasie szkolenia nie włączali Państwo opcji dźwięku (Mute).

6. Ewentualne pytania merytoryczne proszę zadawać pisemnie poprzez „Chat”, ułatwi to komunikację.

7. W czasie szkolenia prowadzący nie będą mogli odpowiadać na pytania techniczne. Proszę zapoznać się wcześniej z programem.