To jest sukces!

Znamy wyniki konkursu przedmiotowego Mazowieckiego Kuratora Oświaty z Wiedzy o Społeczeństwie. Uczniowie Trójki osiągnęli bardzo wysokie wyniki punktowe  na etapie wojewódzkim uprawniające ich do tytułów laureata i finalisty:

Julia Grzelecka uzyskała 74 punkty (93% poprawnych odpowiedzi),

Filip Makowski 70 punktów (88% poprawnych odpowiedzi),

Kamil Ulicki 56 punktów (70% poprawnych odpowiedzi).

Na oficjalne potwierdzenie przyznania uczniom tytułów musimy poczekać jeszcze 2 tygodnie, ale już dziś wiedząc jakie są wyniki jesteśmy pewni, że zdobyliśmy najwyższe laury.

Nauczycielem przygotowującym uczniów była pani Anna Makowska.

Konkursy MKO to najważniejsze konkursy przedmiotowe w polskiej edukacji. Ich zwycięzcy to najwytrwalsi realizatorzy swoich naukowych pasji. Tytuł laureata tego konkursu otwiera drzwi do wybranej szkoły dając jednocześnie maksymalną ilość punktów.

Gratulujemy!