Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Comenius 1 (2005/2008)
,,Życie w Europie jak widzą to nasze dzieci"
Comenius   (2008)
,,Sport razem ponad granicami"
Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

,,XI Międzyszkolny Przegląd Pieśni Patriotycznej"

Dnia 19 kwietnia 2011 roku Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu była gospodarzem XI Międzyszkolnego Przeglądu Pieśni Patriotycznej. Występowali soliści oraz zespoły Szkół Podstawowych i Gimnazjów powiatu sierpeckiego. Naszą szkołę reprezentował szkolny zespół Trójeczki, śpiewając  piosenkę pt. „Pierwsza kadrowa”. Występ bardzo podobał się publiczności ,czego dowodem były długie brawa. Celem uroczystości była popularyzacja śpiewania piosenek patriotycznych, kształtowanie wrażliwości młodego pokolenia oraz prezentacja dorobku artystycznego małych artystów. Instruktorem artystycznym uczennic jest p. Aleksandra Dołasińska. Wszyscy artyści otrzymali dyplomy i pamiątki.