Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Comenius 1 (2005/2008)
,,Życie w Europie jak widzą to nasze dzieci"
Comenius   (2008)
,,Sport razem ponad granicami"
Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 3 rozpoczęli kolejny rok szkolny.

Po dwumiesięcznej przerwie szkoła wypełniła się gwarem i śmiechem wypoczętych radosnych dzieci.

Uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami:

kl. II – III – godz. 900

kl. IV – VI – godz. 800

Najbardziej uroczyste było rozpoczęcie roku szkolnego dla nowych uczniów ,,Trójki”, czyli pierwszaków.

Pani dyrektor – Grażyna Krawczyńska bardzo serdecznie powitała dzieci i rodziców klas pierwszych. Uroczystości towarzyszył sztandar szkoły.

Pani dyrektor przedstawiła wychowawców i nauczycieli uczących w klasie pierwszej są to:

p. Mirosława Fierka

p. Ewa Konarzewska - Połeć

p. Alina Jakubowska

p. Zofia Hołubicka

p. Elżbieta Kamińska

p. Emilia Dąbrowska

p. Monika Jagiełło- Salak

p. Jolanta Nawrocka

p. Dariusz Szymański

Następnie uczniowie wraz z rodzicami udali się do klas na spotkania ze swoimi wychowawczyniami.

Szczególne rozpoczęcie roku szkolnego miały dzieci z oddziałów przedszkolnych, które utworzono w naszej szkole.  Liczba dzieci w oddziałach wynosi: 0A – 25,           0B – 21.

W oddziałach przedszkolnych pracują panie: Grażyna Fydrychowicz i Małgorzata Sajewska. Oddziały przedszkolne mieszczą w sali nr 16, która została wyremontowana i przygotowana dla przedszkolaków. W sali znajdują się pomoce dydaktyczne, zabawki i kąciki dydaktyczne.

Przedszkolaki mają możliwość korzystania ze świetlicy, sali zabaw, sali gimnastycznej, stołówki, gabinetu pielęgniarki i pedagog.

Zajęcia poranne odbywają się w godzinach 730 – 1230, popołudniowe: grupa świetlicowa: 1100 – 1600, a grupa nieświetlicowa: od 1030 - 1530

W imieniu całej społeczności szkolnej życzymy wszystkim uczniom samych piątek      i szóstek w nowym roku szkolnym, dużo uśmiechu, odkrywania nowych tajemnic wiedzy, zdobywania licznych umiejętności!

Dużo wytrwałości i zapału!

Uczniowie i nauczyciele – na start!

Klasa I a

Klasa I b