Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

ostatnia aktualizacja: 03.03.2009                                   wtorek 03 marca 2009            08:10:45

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Comenius 1 (2005/2008)
,,Życie w Europie jak widzą to nasze dzieci"
Comenius   (2008)
,,Sport razem ponad granicami"
    Wizyta robocza w
       Capo d'Orlando
Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne

rodzic-uczeń

zalecana rozdzielczość:

Dzień Nauczyciela 2006

"Droga do wiedzy jest trudna - dziękujemy naszym  przewodnikom" - te  piękne słowa to motto części artystycznej, jaką przygotowały dla nauczycieli dzieci z klas: IIIa, VIc i VId pod kierunkiem p. Ewy Chyżyńskiej, p. Jolanty Chyżyńskiej i p. Artura Tyndorfa. Akademię uświetnił występ zespołu "Klarnetowy Krasnal" w składzie: Sylwia Wojtas, Anna Wojtas i Paweł Marciniak.
        W uroczystości szkolnej, która odbyła się 13 października uczestniczyli emerytowani nauczyciele naszej szkoły, zastępca burmistrza - pan Zbigniew Leszczyński, przewodniczący RM pan Stanisław Majchrzak, ks. Dziekan Andrzej Więckowski, przewodnicząca Rady Rodziców - pani Hanna Miklaszewska, rodzice uczniów oraz pozostali pracownicy szkoły.
     Za osiągnięcia w pracy dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej dziesięcioro nauczycieli zostało uhonorowanych Nagrodą Dyrektora Szkoły. Wyróżnione osoby to: pp. Alina Stawiska, Janina Blicharz, Ewa Chyżyńska, Grażyna Fydrychowicz, Joanna Guzowska, s. Alfreda Krupa, Żaneta Sobczuk, Aldona Tłusty, Ewa Tomaszewska i Barbara Woźnicka. Nagrody otrzymało też ośmioro pracowników administracji i obsługi.
     Na szkolnej uroczystości wręczono również Nagrodę Burmistrza, którą w tym roku otrzymała za swoją pracę pani Grażyna Krawczyńska.
    Bardzo miłym akcentem uroczystości oprócz życzeń oraz upominków przygotowanych przez dzieci był prezent dla szkoły - przenośny komputer-  ufundowany przez  Burmistrza.

zdjęcia: Jolanta Chyżyńska