im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu
                        tel./fax: (24) 275 26 44
  e-mail: sp3@edu.sierpc.pl

ostatnia aktualizacja: czwartek 12 marca 2009

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Comenius 1 (2005/2008)
,,Życie w Europie jak widzą to nasze dzieci"
Comenius   (2008)
,,Sport razem ponad granicami"
    Wizyta robocza w
       Capo d'Orlando
Nasi najlepsi
Sportowe wieści

Pisali o nas

Linki do stron

Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne

rodzic-uczeń

„Dzień Kobiet” w Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego

Dnia 6 marca 2009 roku (piątek) odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Kobiet. Jak co roku zaproszono na nią emerytowane nauczycielki, które jak zwykle nie zawiodły! Przybyło bardzo dużo Pań, by spędzić w szkole miłe popołudnie.

Uroczystość rozpoczęła p. dyrektor Grażyna Krawczyńska, witając serdecznie przybyłych gości. Następnie Kamil Frątczak, uczeń kl. VId złożył wszystkim Paniom życzenia z okazji Ich  święta, a na ręce pani dyrektor przekazał bukiet kwiatów. Następnie wszystkie Panie podziwiały program artystyczny w wykonaniu uczniów kl. Vc i Va pod kierunkiem p. H. Kalkowskiej i p. J. Wojdy, który prezentował ciekawe scenki o kobietach osnute wokół piosenek znanych polskich wykonawców. Po wysłuchaniu wierszy i piosenek uczniowie wręczyli wszystkim Paniom miłe upominki przygotowane przez uczniów kl. IV – VI pod kierunkiem p. B. Woźnickiej.

Wszystkie panie pracujące w szkole oraz Panie – emerytki bardzo przyjemnie spędziły czas przy herbacie i pysznych ciastach, rozmawiając i wspominając pracę w „Trójce”.

8 marca jest bardzo dobrą okazją do miłego spotkania Pracowników szkoły, jak i Pań – emerytek. Mamy nadzieję, że powtórzymy to spotkanie w przyszłym roku.

Hanna Kalkowska

Jolanta Wojda