im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu
                        tel./fax: (24) 275 26 44
  e-mail: sp3@edu.sierpc.pl

ostatnia aktualizacja: wtorek 17 marca 2009

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Comenius 1 (2005/2008)
,,Życie w Europie jak widzą to nasze dzieci"
Comenius   (2008)
,,Sport razem ponad granicami"
    Wizyta robocza w
       Capo d'Orlando
Nasi najlepsi
Sportowe wieści

Pisali o nas

Linki do stron

Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne

rodzic-uczeń

Dzień otwarty w sierpeckiej ,,Trójce"

Dnia 28.02.09r.(sobota) odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 im ks. Jana Twardowskiego dzień otwarty.
        Piękne, kolorowe plakaty przygotowane przez nauczyciela świetlicy p. Elżbietę Gożuk zachęcały, zapraszały oraz reklamowały naszą szkołę przyszłym pierwszoklasistom i ich rodzicom. Dzień otwarty w sierpeckiej ,,Trójce" był wyjątkowy i bardzo bogaty pod względem atrakcji. Nauczyciele zadbali o wystrój swoich pracowni, by zachęcić przybyłych gości do podjęcia nauki w naszej szkole.
        W programie spotkania z przyszłymi ,,pierwszakami" i ich Rodzicami zaprezentowano:
- pokaz multimedialny a w nim : ofertę ,,Trójki", zajęcia pozalekcyjne, organizacje szkolne, imprezy i uroczystości itp.
- występy dzieci z kl. I - VI, które ujawniły swoje różnorodne i wszechstronne talenty.
       Rodzice i ich pociechy z uwagą i zainteresowaniem podziwiali pokazy naszych uczniów. Wszystkich nagrodzili gromkimi brawami. Na pewno im się podobało!
      Ostatnim punktem tego dnia było zwiedzanie szkoły, zwłaszcza pracowni kształcenia zintegrowanego, pracowni komputerowych, sal gimnastycznych i biblioteki. Rodzice i dzieci zachwycali się wystrojem sal, a także przestrzenią szkoły. Maluchy chętnie pobiegały po korytarzach! Pani J. Chyżyńska uwieczniła naszych gości na zdjęciach.
      Nasza szkoła kładzie nacisk na rozwijanie twórczego myślenia, naukę trzech
j. obcych oraz umożliwia uczniom prezentację swoich umiejętności i zdobytej wiedzy. ,,Trójka" aktynie uczestniczy w życiu kulturalnym miasta oraz współpracuje ze szkołami Unii Europejskiej.
     Mamy nadzieję, że naszym Gościom spodobało się w szkole i od pierwszego września staną się uczniami sierpeckiej ,,Trójki"
        Kochani pierwszoklasiści!
        Czekamy na Was!