Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Comenius 1 (2005/2008)
,,Życie w Europie jak widzą to nasze dzieci"
Comenius   (2008)
,,Sport razem ponad granicami"
    Wizyta robocza w
       Capo d'Orlando
Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

Akcja charytatywna ,,Szansa dla Izy"

24 września została przeprowadzona w naszej szkole loteria fantowa, z której dochód przeznaczono na pomoc dla Izy Bylińskiej. Loterię przeprowadziły uczennice LO w Sierpcu pod opieką pani Agaty Jaworskiej. Należy podkreślić, że ta loteria cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród uczniów ,,Trójki”. Dzieci bardzo chętnie losowały fanty. W loterię włączyli się też nauczyciele. Udało się zebrać ponad 400zł i te pieniądze będą przekazane Izie. Mamy nadzieję, że ta kwota w jakiś sposób pomoże Izie zrealizować najpotrzebniejsze potrzeby i ułatwi dalsze życie. 25 września SU zorganizował dyskotekę. Celem jej było pozyskiwanie funduszy dla Izy. Zebraliśmy 243 zł i przekazaliśmy te pieniądze uczennicom z LO, które koordynują całą akcję na rzecz Izy. 26 września były zbierane pieniądze wśród całej społeczności szkolnej również na ten cel. Wszystkie dzieci bardzo chętnie dokładały swoją cegiełkę. Kilkanaście klas z naszej szkoły wraz z nauczycielami wzięło udział w konkursie charytatywnym dla Izy organizowanym przez SDK. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczennic, które przyczyniły się do realizacji tego koncertu. Pragniemy tu wyróżnić: główną inicjatorkę Sylwię Wojtas z kl. VIa oraz Martę Felczak z kl. Vc, Monikę Tybuszewską z kl. Vc, które zaprezentowały się podczas koncertu. Mamy nadzieję, że nasze działania okażą się pomocne i sprawią, że Iza będzie mogła normalnie żyć. Wierzymy w powodzenie takich akcji i dlatego chętnie się w nie włączamy!

Opiekunki SU

mgr Joanna Guzowska