Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

ostatnia aktualizacja: 05.10.2009                                   poniedziałek 05 października 2009            18:12:00

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Comenius 1 (2005/2008)
,,Życie w Europie jak widzą to nasze dzieci"
Comenius   (2008)
,,Sport razem bez granic"
    Wizyta robocza w
       Capo d'Orlando

Wizyta robocza w Eussenheim
Wizyta robocza w Sierpcu
Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

Sprawozdanie z realizacji wypoczynku letniego

W dniach 17-27.08.2009 roku w Wąbrzeźnie odbył się obóz sportowo-rekreacyjny dla dziewcząt z klas V-VI ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu. W imprezie uczestniczyło  12 dziewcząt (lista wraz z podpisami rodziców i wysokością wpłat – zał. Nr 1). Z dwunastu dziewcząt 8 wniosło opłatę w wysokości 250 zł. Pobyt pozostałych 4 dziewcząt został w 100% sfinansowany przez Urząd Miasta w ramach dofinansowania wypoczynku letniego dzieci z rodzin najuboższych. Z wpłat wniesionych przez rodziców sfinansowane zostały koszty wynajmu obiektów sportowych. Do dyspozycji mieliśmy dwie hale sportowe (w tym jedna pełnowymiarowa) oraz krytą pływalnię, z  której nieograniczenie mogliśmy korzystać. Z wpłat rodziców również poryte zostały koszty związane z zakwaterowaniem dziewcząt. Koszty wyżywienia – 2600 zł w całości zostało pokryte z puli przyznanej przez Urząd Miasta w ramach dofinansowania wypoczynku letniego dzieci i młodzieży. Plan obozu został zrealizowany niemal w całości. Do skutku nie doszła wycieczka do Torunia. Stało się tak z powodu braku zainteresowania młodzieży wycieczką oraz problemu z połączeniem transportem publicznym. Godziny odjazdu autobusu nie odpowiadały naszym planom. Wycieczka nie była zawarta w planie budżetowym, więc nie ma w związku z tym żadnych wolnych pieniędzy. Nie odbyło się ognisko, również z powodu braku zainteresowania. Dziewczęta wolały spędzić czas na pływalni. Z pływalni korzystaliśmy inaczej niż to było zaplanowane. Mianowicie mieliśmy do niej nieograniczony dostęp, co bardzo odpowiadało dziewczętom. Wszystkie inne plany zostały zrealizowane.

Obóz odbył się bez żadnych „niespodzianek” i przeszkód. Obyło się bez chorób, wizyt w szpitalu i przychodni.

Aleksandra Listkowska