Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

ostatnia aktualizacja: 21.10.2009                                   środa 21 października 2009            17:12:59

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Comenius 1 (2005/2008)
,,Życie w Europie jak widzą to nasze dzieci"
Comenius   (2008)
,,Sport razem bez granic"
    Wizyta robocza w
       Capo d'Orlando

Wizyta robocza w Eussenheim
Wizyta robocza w Sierpcu
Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

Pamiętamy o Tobie , Ojcze…

Dzień Papieski jest przede wszystkim dniem duchowej łączności z ojcem Świętym. Z wdzięcznością wspominamy życie i dzieło Jana Pawła II – papieża czasu przełomów, pielgrzyma pokoju, sługi miłosierdzia i obrońcy praw człowieka.
Chcąc uczcić ten pamiętny dzień uczniowie kl. IIId pod kierunkiem p. Bogumiły Rzeszotarskiej i s. Patrycji przygotowali część artystyczną. Uroczystość ta odbyła się 8.10.2009r. w naszej szkole z udziałem zaproszonych gości: ks. Andrzeja Więckowskiego i ks. S. Zarosy. Kolejny raz wdzięczni Bogu za dar pontyfikatu naszego umiłowanego Ojca Świętego Jana Pawła II oddaliśmy Mu hołd i wyraziliśmy wdzięczność za 27 lat posługiwania na tronie Piotrowym. Akademia została wzbogacona przez prezentację multimedialną i montaż słowno – muzyczny.
Dnia 11.10.2009r w Kościele Farnym o godz. 1100 odbyła się Msza Święta z udziałem naszych małych artystów.