Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

ostatnia aktualizacja: 23.03.2009                                   poniedziałek 23 marca 2009            09:11:38

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Comenius 1 (2005/2008)
,,Życie w Europie jak widzą to nasze dzieci"
Comenius   (2008)
,,Sport razem ponad granicami"
    Wizyta robocza w
       Capo d'Orlando

Wizyta robocza w Eussenheim
Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

Wycieczka po Sierpcu

„ Poznajemy najciekawsze miejsca naszego miasta”

Doskonałym pomysłem na zdobycie wiedzy o Sierpcu była wycieczka po mieście i  podziwianie najciekawszych jego miejsc. Naszym przewodnikiem po mieście był    p. Tomasz Krukowski – Dyrektor Pracowni Dokumentacji Dziejów Miasta Sierpc.

Wizyta w Urzędzie Miasta

Ciekawym źródłem informacji dla uczestników konkursu była wizyta w Urzędzie    Miasta, gdzie uczniowie pod opieką Inspektora Marka Zdrojewskiego mieli możliwość poznania pracy pana Burmistrza oraz Naczelników poszczególnych wydziałów. W Urzędzie Miasta dzieci odwiedziły większość pracowników, podziwiały piękne gabinety. Uczniowie byli bardzo zainteresowani zadaniami, które spełnia Urząd Miasta, a wycieczka ogromnie im się podobała. Szczególnie zachwyceni byli i mile zaskoczeni upominkami  otrzymanymi podczas wizyty w Urzędzie Miasta. Na pewno wiedza zdobyta w tych różnorodnych spotkaniach zaowocuje w miejskim finale konkursu, który już wkrótce odbędzie się w Domu Kultury.

koordynator konkursu
                                                                                         J. Chyżyńska