Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

ostatnia aktualizacja: 10.01.2010                                   niedziela 10 stycznia 2010            10:45:16

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Comenius 1 (2005/2008)
,,Życie w Europie jak widzą to nasze dzieci"
Comenius   (2008)
,,Sport razem bez granic"
w Capo d'Orlando

w Eussenheim

w Sierpcu
w Feldkirchen
Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

Andrzejki

Dnia 26 listopada 2009r. odbyła się szkolna dyskoteka andrzejkowa, której gospodarzami byli uczniowie kl. VI a wraz z wychowawczynią - p. B. Woźnicką. Na dyskotekę przyszli uczniowie kl. IV - VI, którzy mieli ochotę na dobrą zabawę! Pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów w kwocie 205 zł przekazano na cel charytatywny - ADOPCJĘ SERCA.

Imprezą towarzyszącą tej dalszej zabawie były wróżby andrzejkowe przygotowane przez członków koła teatralno - recytatorskiego ,,Figielek"
Dzieci i nauczyciele chętnie wróżyli sobie, min: Co mnie czeka w przyszłości?, jakie będzie moje życie? itp. Wróżono w pięknej scenerii, w pracowni specjalnie przygotowanej na dzień wróżb. Nie zabrakło symboli kocurów, czarownic, wróżek i nietoperzy. Wspaniale ustrojone wróżki świetnie spełniły swoje role.

Naszym wróżkom towarzyszył także cel charytatywny. Zebrano kwotę 386 zł, którą przekazano na ADOPCJĘ SERCA. Andrzejki w naszej szkole przebiegły w prawdziwej baśniowej atmosferze. Oczekujemy teraz wypełnienia wróżb!

Opiekunki SU:
Joanna Guzowska
Jolanta Chyżyńska
Iwona Chyżyńska

I ty możesz zostać Świętym Mikołąjem

8. XII 2009 r. sekcja charytatywna przeprowadziła akcję pt. „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. Akcja ta polegała na przygotowaniu i poprowadzeniu loterii fantowej składającej się  z pluszaków, lalek i zabawek przyniesionych do szkoły przez uczniów. Każda rzecz miała przypisany nr losu. Uczniowie kupując los za 1 zł otrzymywali zabawki.

Zebrano 140 zł. Pieniądze te zostaną  przeznaczone na „Adopcję serca”, którą kontynuuje nasza szkoła.

Odpowiedzialni: panie  A. Tłusty i Z. Hołubicka