Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc
woj. mazowieckie
tel./fax: (0-prefix-24) 2752644

ostatnia aktualizacja: 12.04.2010                                   poniedziałek 12 kwietnia 2010            09:31:56

Historia i patron, pieśń szkoły

Administracja i obsługa

Uroczystości szkolne - galeria

Comenius 1 (2005/2008)
,,Życie w Europie jak widzą to nasze dzieci"
Comenius   (2008)
,,Sport razem bez granic"
w Capo d'Orlando

w Eussenheim

w Sierpcu
w Feldkirchen

II Wizyta
w Capo d'Orlando
Nasi najlepsi
Sportowe wieści
Pisali o nas
Linki do stron
Dla  szóstoklasistów
Gry i zabawy edukacyjne
zalecana rozdzielczość:

II wizyta robocza w Feldkirchen

W dniach 21-26.02.2010 odbyła się kolejna wizyta robocza w ramach projektu Comenius „Sport-razem  bez granic”. Spotkanie miało miejsce w Austrii, w Feldkirchen.  Nasza szkoła reprezentowana była przez panią dyrektor Grażynę Krawczyńską, szkolnego koordynatora Aleksandrę Listkowską oraz uczennicę kl. 6a Agatę Maciejewską.  Podczas wizyty uczestnicy prezentowali swoje prace- prezentacje multimedialne na temat „Mój klub sportowy” oraz „Doping w sporcie”, wzięli udział w wycieczce do Graz. Podczas dnia sportów zimowych można było pojeździć na nartach, łyżwach lub spróbować chodzenia z kijkami po górach. Spotkanie było jak zwykle bardzo interesujące. Można było szlifować znajomość języka angielskiego, poznawać nowe słowa w języku niemieckim oraz włoskim. Zawarte nowe znajomości na pewno będą kontynuowane. W dobie komputerów i Internetu to przecież nietrudne. Wspominając pobyt w Austrii powoli przygotowujemy się do następnego spotkania. Tym razem u nas, w Sierpcu. Do zobaczenia 19 kwietnia!!!

From 21 till 26 February 2010 the next preparatory visit within the confines of the Comenius project took place in Austria in Feldkirchen. Our school was represented by our headmistress: Grażyna Krawczyńska, the coordinator of the project: Aleksandra Listkowska and the student of 6 year: Agata Maciejewska. The main themes of the meeting were "My sports club" and "Doping in sport". The multimedia presentations prepared by students from the partnership schools were presented during the visit. We took part in the trip to Graz. During the visit, we also participated in winter sport competitions, such as: skiing, ice-skating or nordic walking. The meeting was really interesting. The students could practice English, learnt new words in German or Italian. The new bonds of friendship will be certainly continued. While we still remember the visit in Feldkirchen, we are preparing to the next meeting. This time here, in Sierpc. See you on 19 April.