100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II

Z okazji 100. rocznicy urodzin naszego papieża św. Jana Pawła II uczniowie przygotowali ciekawe plakaty. Dzieci przy pomocy Rodziców swoimi pracami dały świadectwo pamięci o Janie Pawle II. W naszej galerii prac wykonanych różnymi technikami możemy zobaczyć opowieść o Karolu Józefie Wojtyle – Papieżu Polaku.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Utwór „Nie zastąpi Ciebie nikt”, który jest hymnem obchodów 100-lecia urodzin Karola Wojtyły – Jana Pawła II (inicjatywa Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w wykonaniu Wiktorii Astrau z kl. IIa.