Dostępność nauczycieli dla rodziców i uczniów

 

drzwi
     Zapraszamy Państwa na indywidualne spotkania z nauczycielami uczącymi w klasach 0 – VIII, wychowawcą, pedagogiem czy psychologiem.
        Numery sal, w których możecie Państwo spotkać się z nauczycielami są zamieszczone poniżej oraz będą wywieszone na tablicy ogłoszeń na parterze naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy

 

 Harmonogram dyżurów nauczycieli
w Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu

 

L.p.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

1.

Ossowska Dorota

piątek

8:00-9:00

gabinet dyrektora

2.

Chyżyńska Jolanta

czwartek

8:00-9:00

gabinet wicedyrektorów

3.

Prątnicka Anna

piątek

7:40-8:40

gabinet wicedyrektorów

4.

Adamkowska-Oszal Monika

środa

15:30-16:30

114

5.

Chyżyńska Ewa

czwartek

15:20-16:20

214

6.

Cupała Aneta

czwartek

14:35-15:35

113

7.

Danik Grażyna

wtorek

13:40-14:40

108

8.

Dobies Elżbieta

poniedziałek

15:20-16:20

214

9.

Frydrychowicz Waldemar

środa

15:20-16:20

23

10.

Fydrychowicz Grażyna

czwartek

15:20-16:20

215

11.

Gajdkowska Marta

poniedziałek

17:00-18:00

3

12.

Gałązka Grażyna

czwartek

15:00-16:00

biblioteka

13.

Goszczycka Angelika

wtorek

13:30-14:30

204

14.

Guba Marta

poniedziałek

15:00-16:00

1

15.

Guzowska Joanna

środa

14:30-15:30

105

16.

Jóźwiak Elżbieta

czwartek

15:20-16:20

115

17.

Kalkowska Irena

poniedziałek

13:30-14:30

105

18.

Kamińska Elżbieta

poniedziałek

14:25-15:25

217

19.

Kawałek Olga

poniedziałek

16:00-17:00

4

20.

Kazimierowska Anna

czwartek

15:20-16:20

207

21.

Kinecki Jarosław

poniedziałek

15:20-16:20

23

22.

Kocięcka Anna

wtorek

7:30-8:30

16

23.

Kopycińska Anna

środa

15:20-16:20

116

24.

Kowalkowska Katarzyna

środa

15:20-16:20

03

25.

Kożuchowska Agnieszka

czwartek

16:30-17:30

7

26.

Krawczyńska Grażyna

środa

15:20-16:20

215

27.

Laskowska Marzena

wtorek

16:00-17:00

4

28.

Lewandowska Joanna

poniedziałek

14:25-15:25

207

29.

Łukaszewska Alicja

czwartek

14:30-15:30

113

30.

Makowska Anna

piątek

15:20-16:20

16

31.

Malicka Edyta

środa

13:30-14:30

204

32.

Marcinkowska-Osmólska Elwira

wtorek

15:20-16:20

201

33.

Marlęga Joanna

piątek

7:00-8:00

114

34.

Michałek Sylwia

wtorek

13:30-14:30

1

35.

Mielnikow-Szymańska Magdalena

poniedziałek

15:30-16:30

sala logopedyczna

36.

Murawska Małgorzata

środa

15:20-16:20

105

37.

Narodzonek Małgorzata

środa

15:20-16:20

23

38.

Nawrocka Jolanta

poniedziałek

15:00-16:00

23

39.

Paciuszkiewicz Edyta

piątek

15:20-16:20

201

40.

Penszyńska Anita

wtorek

15:20-16:20

216

41.

Pufelska Dorota

czwartek

15:20-16:20

206

42.

Puszcz Małgorzata

poniedziałek

13:30-14:30

204

43.

Ronowicz Anna

piątek

13;30-14:30

107

44.

Rzeszotarska Bogumiła

czwartek

15:20-16:20

216

45.

Skierska Wioletta

wtorek

15:00-16:00

4

46.

Smykowska Justyna

poniedziałek

15:30-16:30

7

47.

Sochocka Marta

środa

7:45-8:45

pokój nauczycielski

48.

Stoń Anna

poniedziałek

14:25-15:25

204

49.

Szatkowska Małgorzata

wtorek

14:20-15:20

109

50.

Szymaniak Jolanta

wtorek

7:45-8:45

204

51.

Szymański Dariusz

poniedziałek

15:25-16:25

23

52.

Tłusty Aldona

czwartek

15:20-16:20

117

53.

Tokarska Anna

poniedziałek

15:00-16:00

4

54.

Tyburska Małgorzata

środa

15:20-16:20

104

55.

Tyndorf Artur

czwartek

7:30-8:30

208

56.

Urbański Józef

środa

15:20-16:20

210

57.

Witkowska Krystyna

piątek

15:20-16:20

116

58.

Wochowska Kinga

środa

13:30-14:30

110

59.

Wojciechowska Monika

czwartek

14:25-15:25

202

60.

Wojda Jolanta

środa

13:30-14:30

6

61.

Woźnicka Barbara

środa

14:25-15:25

108

62.

Zalewska Dorota

poniedziałek

15:20-16:20

14

63.

Zielińska Michalina (s. Augustyna)

środa

14:30-15:30

115

 

 

 

 

facebook