uwaga-gif

Kryteria i terminy rekrutacji są dostępne są na BIP-ie Miasta Sierpc w zakładce Oświata i Kultura

Przy składaniu dokumentów będą potrzebne:

• dowód tożsamości rodzica/prawnego opiekuna,
  • akt urodzenia dziecka (w przypadku kiedy na akcie urodzenia nie ma numeru PESEL należy posiadać dokument potwierdzający nadanie numeru PESEL).

1

„Sześcioletnie dziecko zarówno w szkole, jak i w przedszkolu pozostaje tym samym dzieckiem, ale w szkole ma szansę pójść o krok dalej…”

Drodzy Rodzice!

Zdajemy sobie sprawę, jak wielkim przeżyciem dla dziecka jak również i dla rodziców jest rozpoczęcie nauki w szkole. Zrobimy wszystko, aby było to przeżycie radosne  i bezstresowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły.

Dlaczego warto posłać sześciolatka do naszej szkoły? – pobierz

Gotowość szkoły na przyjęcie najmłodszych dzieci – pobierz

Gotowość dziecka do rozpoczęcia nauki w szkole – pobierz

Dziecięcy apel do rodziców o wsparcie przed rozpoczęciem nauki szkolnej – prezentacja multimedialna – pobierz