uwaga-gif

Kryteria i terminy rekrutacji są dostępne są na BIP-ie Miasta Sierpc w zakładce Oświata i Kultura

Oddziały przedszkolne

• 24.02.2020r. – 28.02.2020r. – wydawanie i przyjmowanie w sekretariacie szkoły Deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.
  • 02.03.2020r. – 31.03.2020r. – wydawanie i przyjmowanie w sekretariacie szkoły Wniosków o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego.

Dokumenty:

WNIOSEK DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO / pobierz/

Wyniki rekrutacji do oddziałów przedszkolnych w szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu w roku szkolnym 2020/2021

Lista dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu w roku szkolnym 2020/2021

Klasy I

• 03.02.2020r. – 14.02.2020r. – wydawanie i składanie w sekretariacie szkoły Zgłoszeń o przyjęcie do klasy I dziecka z obwodu szkoły.
  • 17.02.2020r. – 06.03.2020r. – wydawanie i składanie w sekretariacie szkoły Wniosków o przyjęcie do klasy I dziecka spoza obwodu szkoły.

Dokumenty:

WNIOSEK DO KLASY I – dla dzieci spoza obwodu szkoły  /pobierz/

ZGŁOSZENIE DO KLASY I – dla dzieci z obwodu szkoły   /pobierz/

Lista dzieci zakwalifikowanych  do klasy I w Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu w roku szkolnym 2020/2021

Lista dzieci przyjętych do klasy I w Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu w roku szkolnym 2020/2021

Przy składaniu dokumentów będą potrzebne:

• dowód tożsamości rodzica/prawnego opiekuna,
  • akt urodzenia dziecka (w przypadku kiedy na akcie urodzenia nie ma numeru PESEL należy posiadać dokument potwierdzający nadanie numeru PESEL).

1

„Sześcioletnie dziecko zarówno w szkole, jak i w przedszkolu pozostaje tym samym dzieckiem, ale w szkole ma szansę pójść o krok dalej…”

Drodzy Rodzice!

Zdajemy sobie sprawę, jak wielkim przeżyciem dla dziecka jak również i dla rodziców jest rozpoczęcie nauki w szkole. Zrobimy wszystko, aby było to przeżycie radosne  i bezstresowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły.

Dlaczego warto posłać sześciolatka do naszej szkoły? – pobierz

Gotowość szkoły na przyjęcie najmłodszych dzieci – pobierz

Gotowość dziecka do rozpoczęcia nauki w szkole – pobierz

Dziecięcy apel do rodziców o wsparcie przed rozpoczęciem nauki szkolnej – prezentacja multimedialna – pobierz