28 finał WOŚP w naszej szkole

28 Finał WOŚP mamy już za sobą. Szkolny Klub Wolontariatu dziękuje wszystkim wolontariuszom :Natalce Czarneckiej, Zosi Ptaszyńskiej, Oliwce Peszyńskiej , Kindze Skowrońskiej, Marcelowi Strześniewskiemu i Filipowi Paciuszkiewiczowi oraz ich wspaniałym rodzicom , dyrekcji , nauczycielom, uczniom,darczyńcom, że graliście z nami! Nasza orkiestra uzbierała na oddziały neurochirurgii, chirurgii ogólnej i kardiochirurgii dziecięcej 6 925.08 zł. Serce rośnie.Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i okazane wsparcie . Pomaganie jest proste, gdy Wy jesteście u naszego boku!