3-FACTOR

29 lutego 2016 roku odbyła się w naszej szkole druga edycja konkursu językowo-sprawnościowego 3 – FACTOR. Do udziału w zabawie zaprosiliśmy rodziców i bliskich naszych uczniów. W ten sposób powstało 6 dzielnych drużyn z klas: IVc, Vb (dwie drużyny), Vc, VIa, VIb, które rywalizowały między sobą o miano posiadaczy  faktoru  'Trójka’. Ten tajemniczy czynnik, wspomniany 3-FACTOR, to: odwaga, ambicja, współpraca, wiedza i sprawność, a więc wartości ponadczasowe. Uczniowie brali udział w następujących konkurencjach językowych: Team Presentation, What’s the tune?, Where am I?, Guess the word, Riddles, oraz sportowych: Balanced knowledge, Tug of War, Hit and Sunk. W trakcie obrad jury uczniowie: Natalia Meller – IV d, Nadia Chochlińska – Vc, Mateusz Kotecki – VI b, Maciej Wiśniewski – VIa, Aleksandra Bartkowska – VIa, umilali czas oczekiwania na werdykt prezentując piosenki anglojęzyczne. Następnie wszyscy wspólnie zaśpiewali piosenkę zwycięzców – 'We are the Champions’. Dzięki ogromnemu wysiłkowi i walce fair play na podium stanęli reprezentanci klasy VI b, w składzie: pani Krystyna Dawidowska – Krawczyk, Kacper Listkowski i Kamil Dobies, zajmując zaszczytne 1-wsze miejsce. Drugie miejsce zajęła klasa IVc, czyli Zuzanna Długokęcka oraz Anna Skwierawska, kapitanem drużyny był pan Marcin Długokęcki. Trzecie miejsce zajęła klasa Vb, w składzie, Aleksandra Gębska, Anna Cyl oraz pan Leszek Cyl. Możemy być dumni z tego, że tacy uczniowie reprezentują naszą ‘Trójkę’, a ich rodziny identyfikują się ze szkołą i ją wspierają. Był to czas spędzony w atmosferze pozytywnych emocji, zdrowej rywalizacji oraz owocnego połączenia nauki z zabawą. Organizatorki: pani Aneta Kowalska, pani Elżbieta Kamińska oraz pani Elżbieta Szczepańska serdecznie gratulują wszystkim uczestnikom i zachęcają do wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursu!