31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

29 stycznia 2023r. był dniem pełnym wrażeń dla wolontariuszy i uczniów naszej Szkoły. Bardzo aktywnie włączyliśmy się w 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łącznie wolontariusze z naszej szkoły zebrali 16.325,64 zł. BRAWO!

Na tę kwotę złożyły się pieniądze zebrane do puszki stacjonarnej w szkole w wysokości 1.968,31zł oraz pieniądze zebrane do puszek  przez wolontariuszy w dniu Finału w wysokości 14.357,33zł.
Wolontariuszy wspierali nasi artyści – tancerze i chór szkolny, którzy dali cudowny występ na scenie CKiSz.

Ogromne podziękowania dla wolontariuszy, artystów, rodziców, nauczycieli:
p. Edyty Paciuszkiewicz, p. Małgorzaty Puszcz, p. Olgi Kawałek, p. Adriana Kowalskiego.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom naszego miasta, którzy wrzucali pieniądze do puszek naszych wolontariuszy.

To było cudowne popołudnie