Wigilia szkolna

Wigilia to nie jest czas,

gdy potraw sto na stole.

Wigilia to przepiękny czas,

gdy siedzimy wszyscy w kole

i mamy bliskich przy stole.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia wszyscy zasiadamy do szkolnej Wigilii. I tej polskiej tradycji nie zabrakło również w tym roku. 19 grudnia nauczyciele, pracownicy oraz zaproszeni goście rozpoczęli wspólne świętowanie. Na początku zuchy  na ręce pani dyrektor Ewy Rycharskiej przekazały Betlejemskie Światło Pokoju. Jak tradycja każe był opłatek, życzenia, kolędy i wigilijne potrawy.

20 grudnia, w ostatnim przedświątecznym dniu nauki wszyscy obejrzeli jasełka przygotowane przez najmłodszych. Uczniowie wraz z wychowawcami spędzali wspólnie czas podczas klasowych wigilii. Te wydarzenia wprowadziły nas w miły, świąteczny klimat świąt Bożego Narodzenia.