Podsumowanie konkursu fotograficznego „Kościoły dekanatu sierpeckiego w czterech porach roku”

W dniu 18 stycznia 2016 r. w I Prywatnej Szkole Podstawowej i Niepublicznym Gimnazjum odbyło się podsumowanie konkursu „Kościoły dekanatu sierpeckiego w czterech porach roku”. Konkurs adresowany był dla szkół podstawowych i gimnazjów. Wszystkich uczestników przywitała Pani dyrektor Danuta Żuławnik dziękując dzieciom i nauczycielom za zainteresowanie konkursem. Przewodnicząca jury p. P. Jagodzińska przedstawiła wyniki konkursu po czym Pani Zofia Hołubicka i ks. Dziekan Andrzej Więckowski wręczyli uczestnikom konkursu dyplomy i nagrody. Wykonano pamiątkowe zdjęcia. Pani Dyrektor podziękowała dzieciom i ich opiekunom zapraszając do udziału w nowym konkursie. Spotkanie zakończyło się słodkim akcentem: babeczkami, cukierkami i sokiem.

Nasi uczniowie – Aleksandra Biernacka kl. IVc, Maciej Pawłowski kl. Vb i Nadia Chochlińska kl. Vc otrzymali wyróżnienia.