Szanowni Państwo!

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu na rok szkolny 2020/2021, obecnie trwa rejestracja wniosków. Na tym etapie ważnym krokiem jest złożenie w placówce pierwszego wyboru podpisanego WNIOSKU o przyjęcie kandydata do oddziału przedszkolnego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie kryteriów rekrutacyjnych.

W związku z sytuacją zagrożenia epidemicznego oraz zawieszeniem zajęć w oddziałach przedszkolnych i szkole, dostarczenie wniosku oraz dokumentów może sprawiać problem, dlatego Dyrektor Szkoły proponuje:

1. wydrukowany wniosek o przyjęcie kandydata (ze strony internetowej szkoły), podpisany przez obojga rodziców wraz z niezbędnymi dokumentami                       wysłać pocztą lub
  2. wykonać skan wniosku o przyjęcie kandydata podpisany przez obojga rodziców i wraz z niezbędnymi dokumentami przesłać drogą elektroniczną na adres e-mailowy naszej szkoły sp3@edu.sierpc.pl