Abiturki

W środę 15 czerwca 2022 roku Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zorganizował uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych. Spotkanie prowadziły Kinga Nagórek oraz Anna Tyburska z klasy 7a. Całość uprzyjemnił występ Mai Wadowskiej z klasy 7f, Wiktorii Kostrzewy z klasy 8d oraz chóru szkolnego. Uroczystość odbyła się w formie protokołu z rady pedagogicznej.

W przeprowadzonej wśród uczniów klas siódmych ankiety wybrano osobowości w następujących kategoriach:

PIEKNY UMYSŁWiktoria Joniak

WIECZNY OPTYMISTABartosz Lewandowski

WOLONTARIUSZAgata Malinowska

TOP MODELMałgorzata Lemanowicz

SZKOLNY PODRYWACZKamil Bucholski

WAGAROWICZWiktoria Zdrojewska

PAPUŻKI NIEROZŁĄCZKIKaja Domańska i Maja Topolewska

PRZYJACIELE Z BOISKAKacper Pankowski i Wiktor Żendarski

KRÓLOWA PARKIETUWiktoria Kostrzewa

Wszystkim wyróżnionym wręczono drobne upominki, dość oryginalne, ale na pewno śmieszne.
W sposób szczególny wyróżnione zostały wychowawczynie oraz dyrekcja szkoły. Na ich ręce wychowankowie złożyli podziękowania za serce okazywane na co dzień.

Uroczystość przygotowały:
Joanna Marlęga i Anna Kocięcka – opiekunki S.U. kl. IV-VIII,
muzyka –  Małgorzata Puszcz
obsługa sprzętu – Artur Tyndorf
dekoracja – Jolanta Szymaniak, Angelika Goszczycka

Naszym kochanym absolwentom życzymy wszystkiego co najlepsze, dużo wiary we własne siły a w przyszłości wielu prawdziwych odznaczeń.