Dzień Mamy i Taty w grupie 0a

15 czerwca 2022 roku, dzieci z grupy Oa  zaprosiły swoich Rodziców na uroczystość, podczas której zaprezentowały umiejętności , których nauczyły się w przedszkolu. Przedszkolaki bardzo starannie przygotowały na ten dzień recytację wierszy, śpiew piosenek i układy taneczne, których bohaterami oczywiście  byli mama, tata i dzieci. Rodzice mogli obejrzeć montaż słowno- muzyczny oraz piękny układ do piosenki Cleo i Dawid Kwiatkowski – Bratnie dusze.

Po części artystycznej były życzenia i całuski, po których dzieci wręczyły swoim rodzicom przygotowane upominki, które były wyrazem ich miłości i podziękowaniem za to, że są najlepsi na świecie! Mamy nadzieję, że przez te kilka chwil Rodzice zapomnieli o swoich codziennych sprawach, rozweselili się i wzruszyli. Wszystkim Rodzicom z okazji Ich święta  życzymy radosnych dni spędzonych  ze swoimi pociechami.